Contactgegevens

Vereniging Gehandicapte Wintersporters

Bestuur VGW

Titel Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter Peter Nijman 06-81090902 voorzitter-vgw@vgw-online.nl
Secretaris Anneke van den Berg 071-5125987 info@vgw-online.nl
Penningmeester Leo Plak penningmeester@vgw-online.nl
Materiaal Luc Flamand materiaal@vgw-online.nl
Algemeen lid Mathieu van der Sluis 06-29093841 matthieu.van.der.sluis@vgw-online.nl
Algemeen lid Erik van Winkoop erik.van.winkoop@vgw-online.nl
Algemeen lid Pieter Hanegraaf 035-6921312 pieter.hanegraaf@vgw-online.nl

Materiaalcommissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Beheer en Verhuur Luc Flamand materiaal@vgw-online.nl

PR-Commissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Hein van der Zande pr@vgw-online.nl
Coördinator Vacature pr@vgw-online.nl

Begeleiderscommissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Sanne Thijssen 06-53628139 begeleiders@vgw-online.nl

Lerarencommissie

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Francien de Rijk 0297-534204 skileraren@vgw-online.nl

Skiën in Nederland

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Huizen Marian Kos 06-54227749 skiennederland@vgw-online.nl
Coördinatoren Clinics Fleur Pieterse clinics@vgw-online.nl

Reisleiders

Titel Naam/Namen Telefoonnummer E-mailadres
Kinderreis Ard Vermeulen & Huub van Rijswijck kinderreis@vgw-online.nl
Jongerenreis Sven Thijssen 06-20571043 jongerenreis@vgw-online.nl
Zittende reis Volwassenen Rob Thijssen 06-54655502 volwassenzittendereis@vgw-online.nl
Staande reis Volwassenen Paul de la Combé 06-12622636 volwassenstaand@vgw-online.nl
Gevorderdenreis Bas Peek en Fleur Pieterse gevorderdenreis@vgw-online.nl

Sponsorwerving

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Coördinator Rob Thijssen (Ad Interim) 06-54655502 Voorzitter-sgw@vgw-online.nl

Medisch Adviseur

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Revalidatiearts Sandra Titulaer 010-2202684 revalidatiearts@vgw-online.nl

Ledenadministratie & ICT

Titel Naam Telefoonnummer E-mailadres
Ledenadministratie Marijke Ruiter ledenadministratie@vgw-online.nl
ICT Support Vacature

Bestuur SGW

Titel Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter Rob Thijssen 06-54655502 Voorzitter-sgw@vgw-online.nl
Secretaris Karlijn Veth 06-15609045 secretarissgw@vgw-online.nl
Penningmeester Michiel Butter penningmeestersgw@vgw-online.nl
Algemeen bestuurslid Joep van Lankveld joep@vgw-online.nl
Algemeen bestuurslid Pieter Hanegraaf 035-6921312 pieter.hanegraaf@vgw-online.nl
Skip to content